
| Villa Glandor - Regusse - 8 pers. |
|
|
|
|
Het huis ligt aan de rand van het dorp Régusse en Provence in een eikenbos omgeven door enkele andere vrijstaande huizen. Het woonoppervlak bedraagt 120 m2, verdeeld over een woonkamer, een open keuken, 4 slaapkamers en 2 badkamers. Er is voldoende ruimte voor 8 personen. Erg praktisch is dat 2 slaapkamers en 1 badkamer zich aan de linkerkant van het huis bevinden en de andere 2 slaap-kamers en de andere badkamer aan de rechterkant van het huis gesitueerd zijn. Fijn als u met twee families heerlijk wilt genieten van dit wel zeer sfeervolle huis. De woonkamer is voor Franse begrippen zeer ruim en voorzien van een open haard. De keuken is volledig ingericht met o.a. een vaatwasser, wasmachine, koelkast, koffiezetapparaat, kookplaat, oven en magnetron. Het zwembad is open van eind april tot eind oktober en iwordt n het voor - en najaar (onder normale omstandigheden) verwarmd tot 23 graden. Internetverbinding aanwezig.
Régusse
Omgeving Het Lac de St. Croix en de Gorges du Verdon, zijn binnen een half uur te bereiken. De Gorges du Verdon, is de diepste, langste en wildste canyon in Europa en vormt een uitdaging voor kanoërs, bergbeklimmers en andere sportliefhebbers.
Er zijn 2 tweepersoonsbedden (140x190 en 160x200) met tweepersoonsdekbedden en 4 éénpersoonsbedden (80x190) met éénpersoonsdekbedden. Er zijn een kinderbedje en een kinderstoel aanwezig. Voor de muziekliefhebber is er een radio/CD-speler.
Prijs: Per week van zaterdag tot zaterdag exclusief verplichte eindschoonmaak per huurperiode van € 90,- inclusief kosten voor elektriciteit, gas en water. Borgsom: € 400 Geen beddengoed aanwezig. Dit dient u zelf mee te nemen.
Speciaal tarief voor de periode van maandag 1 juli tot zaterdag 13 juli (12 overnachtingen) € 2425. Voor meer informatie:
Marja en Jesse Soomers
Tel.: 0033 (0)494 77 25 96
E-mail:
of via ons:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| < Vorige | Volgende > |
|---|