Zum Hauptinhalt springen

Fam. Holemans-Elsen, Aarschot - België

Een zeer rustig gelegen huisje. Wakker worden met alleen het geluid van hetin de tuin stromende rivier is zalig. Een ideale locatie voor mensen die van rust en privacy houden.Onze al wat grotere kinderen, konden naar hartelust vissen en zwemmen in 'le Caramy' en het 'lac de Carcès' en de baars smaakte heerlijk. Het zwembadje werd door onze kinderen dagelijks gebruikt, hetzij om de dag af te sluiten, hetzij om verfrissing te zoeken of als opwarling na een zwemparijtej in 'le Caramy'.

Afstand tot het dorp is makkelijk te voet overbrugbaar, dus 's morgens een ontspannende wandeling om vers brood te kopen, ook de supermarkt is maar 5 minuutjes rijden.
Het stadje Carcès is zeer leuk, niet te toeristisch wat de authenticiteit ten goede komt. Ook het avondmarktje was zeer gezellig.
Een zeer mooie streek, met de zee en de gorges du Verdon binnen bereik voor een daguitstap.
Over de ontvangst en de bereikbaarheid bij vragen tijdens ons verblijf niets dan lof.

Bedankt Robbert!!

Maison Carcès is zeker een aanrader!
Groeten van Gerrit, Lief, Sander, Matthias Thomas en Zorra (die ook een schitterden vakantie heeft gehad, want onze hond is dol op water)

Bleiben Sie informiert


Abonnieren Sie unseren jährlichen Newsletter.

Invalid Input
Invalid Input
Vul a.u.b. het e-mailadres in waarop u onze nieuwsbrief wilt ontvangen.
Zustimme Daten*
Zustimme Daten
Um eine Bewertung abgeben zu können, müssen Sie der Verarbeitung Ihrer Daten zustimmen.

Le Cocon Vacances


  • 817 C, Chemin du Pigeonnier ( La Blanche)
  • 83560 La Verdière

© Le Cocon Vacances Webentwicklung Walraven WebWerk.