Familie De Peuter
La verdière, 24/08/2013.
Tot onze spijt zijn onze twee weken Provence weeral voorbij. We hebben er lang naar uit gekeken en er dan met volle teugen van genoten.
Dit is het derde jaar dat bij huren Le Cocon, maar voor ons zijn het al Marja & Jesse geworden. Zoals elke keer werden we weer hartelijk ontvangen door Marja die ons bij aankomst de belangrijkste zaken toonde in ons vakantiestekje. Deze persoonlijke aanpak weten wij enorm te appreciëren.
Na Maison Breguires en Clos du Juge, huurden we dit jaar Gite Les Arbousiers. Het apportement dat onderdeel uitmaakt van het familiehuis van Marja & Jesse. Privacy is geen probleem, want beide apportementen zijn zo ontworpen dat je elkaar helemaal niet stoort. En wij vonden het zelfs fijn om Marja & Jesse elke dag eens te zien. Het zijn zulke hartelijke vriendelijke mensen.
Gite Les Arbousiers bood alles wat wij met ons gezinnetje van vier konden wensen. Een zwembad met een fantastisch uitzicht over de vallei. Zonovergoten terrassen en voldoende plaatsjes om je even voor de Provencaalse zon te verstoppen.
We konden het niet beter getroffen hebben.
Wij komen nu al voor het derde jaar in deze streek terug en toch ontdek je telkens weer andere mooie stukjes van de Var. Een boottochtje op Le Lac du Ste Croix, een bezoekje aan Moustiers Ste Marie, le montagne de Sainte Baume.... Ook een uitstap naar Marseille, Aix, Arles en l'Ile de Porquerolles ligt perfect binnen de mogelijkheden.
Marja & Jesse, bedankt voor jullie goede zorgen die maakten dat wij ten volle van onze vakantie konden genieten. En we zien elkaar volgende jaar met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid terug.
Groetjes,
Bart, Helga, Ine en Lotte