Marc en Helga en Daan en Maarten
Le Matin Calme, een huis die zijn naam niet heeft gestolen, het straalt gewoon de rust en vrede uit, binnen in het huis heb je alles wat het leven aangenaam maakt op vakantie, vaatwas, 2 ijskasten(waar we veel gebruik van hebben gemaakt, want de temperatuur was vrij hoog en de dorstige monden werden in tijds en stonds afgekoelt), wasmachine, diepvries.
Het huis straalt een bepaalde sfeer uit, de kamers zijn heel sfeervol ingericht, daar bepaalde zaken aanwezig zijn die een persoonlijke toets geven aan de kamers, twee badkamers, een bureau met pc, met internet zodat onze kinderen konden chatten met vrienden en met onze oudste zoon die thuis in België was gebleven.
Als de avond viel en minder warm was, dan was er voor de kinderen een ping-pong moment, want ja deze is ook aanwezig. Af en toe maakten we gebruik van de gasbarbeque, de heer van het huis had zijn collectie van cd's achter gelaten, wat vertrouwen uitstraalde naar de gasten toe.
Het zwembad was een zalige ontspanning voor onze kinderen en jawel voor de papa en mama ook, we hebben er gretig gebruik van gemaakt, het uitzicht vanop het terras en zwembad zijn dan ook spectaculair, mooi uitzicht op het pittorteske stadje Varages.
Het gemak aan het huis is, dat je geen wagen hoeft te nemen om de dagelijkse boodschappen te doen, in het dorp( amper 5 minuten stappen) zijn 2 bakkers, een slager met heel lekker vlees (voor BBQ), een groentenboer. Het dorp staat bekent voor de olijfolie en keramiek. Kortom terug een geslaagde vakantie; dit 2 jaar na elkaar (want vorig jaar hadden we ook een huis gehuurd via jullie in Reguse).
De uitstap naar het wijnkasteel met aansluitend een gezellig etentje was een leuk initiatief. Nog eens bedankt voor alles Marc en Helga en Daan en Maarten uit Lochristi, België